Як правильно обрати купальник до фігури

Як правильно обрати купальник до фігури

Період відпусток у розпалі, а з ним і головна жіноча проблема - який купальник вибрати, щоб підкреслити достоїнства і приховати неточності фігури.

Що робити, якщо путівка на руках, а зайві кілограми ну ніяк неможливо скинути за кілька днів?

Ситуацію допоможе виправити правильно підібраний купальник ! Головне - розібратися з типом фігури і знати хитрощі, за допомогою яких ви станете богинею пляжу.

Для жінок з пишними формами нижню частину купальника краще вибирати з більш високою посадкою, яка візуально зробить акцент на талії, а ноги будуть здаватися більш довгими. Тим більше, що зараз актуальні подібні моделі. Правда, бувають випадки, коли високі плавки додають пару кілограмів.

Але, кращий варіант для такого типу фігури - цільні купальники. Найтрендовішим варіантом є купальники з високим вирізом. Для тих, кому не вистачає об'єму в бюсті, варто звернути увагу на ліф в стилі бандо. Такі моделі з чашкою вигідно підкреслюють груди. Варіант верхньої частини купальника з рюшами додасть об'єму в плечах.

А якщо вас турбує проблема широкого верху, то можна вибрати трикутну форму бюстгальтера. В даному випадку акцент зміщується більше на шию і плечі не здаються такими масивними.

Купальники на шнурівці - модні і практичні моделі, його можна зав'язати дуже щільно або, навпаки, послабити в талії, якщо ви набрали за час відпустки кілька кілограм.

Ну а якщо вихід в купальнику не обмежується лише пляжним відпочинком, для вечірніх заходів на морі можна підібрати більш ошатний варіант. Наприклад, з відкритою спиною.