Як знайти свій стиль одягу?

Як знайти свій стиль одягу?

Люди, які зуміли знайти свій стиль і дотримуються його кожного дня, як правило, залишають про себе найприємніші враження. Їх запам’ятовують.

Що означає “свій стиль” і як його знайти? Перш за все - це гармонія з типом зовнішності. Ваш стиль не повинен суперечити характеру, темпераменту, способу життя. Натомість, він дає відчуття повного комфорту і впевненості в собі, вигідно підкреслює переваги і майстерно приховує недосконалості фігури. 

Звичайно, це не означає, що власниці свого стилю повинні носити один і той самий одяг, боячись порушити свій образ. Зрозумівши одного разу, як поєднувати одяг і що саме вам підходить, ви зможете грати образами, змінювати луки, користуватися своїми секретами, і при цьому завжди виглядати ефектно, модно і стильно.

Розглянемо декілька кроків, які наблизять вас до свого індивідуального стилю в одязі.

Аналізуємо свій гардероб

Розкладіть всі свої речі і подумайте, чому саме їх ви купили. Якими принципами ви керувалися. Не ігноруйте ті речі, які ви купляли, виходячи з ваших щоденних потреб. 

Визначаємо кольотип

Визначившись з кольорами і відтінками, які вам підходять, ви зможете купляти речі, які надають вашій зовнішності здорового і свіжого вигляду. Від квітів, які роблять ваше обличчя блідим варто відмовитися.

Визначаємо тип фігури. Різні типи жіночих фігур вимагають різні стилі в одязі. Правильно підібраний фасон здатен зробити привабливою будь-яку фігуру. 

Враховуємо вік і соціальний статус

Звичайно, сміливі дами завжди викликали захоплення. Але важливо не переборщити. Якою б гарною і модною не була річ, якщо вона призначена для дівчат 18-25 років, то жінці за 60 навряд чи варто купляти її. Те саме стосується і статусу. Враховуйте те, на який ви посаді, з ким спілкуєтеся, який у вас сімейний статус і т.д. Занадто зухвалий або “антивіковий” наряд різатиме око оточуючим, а вас змусить відчувати себе ніяково.

Враховуємо свій характер і спосіб життя

Якщо ви скромна і витончена людина, то не варто включати в свій стиль кричущі чи агресивні ноти. Також, важливо підбирати одяг, в якому буде зручно і комфортно в тих місцях, де ви зазвичай проводите свій час.

Черпаємо ідеї з модних джерел

Не забуваємо цікавитися модними новинками, трендами, порадами авторитетних видань і блогерів. У цьому різноманітті легко знайти “свою фішку”. Трохи експериментів, примірок - і ваш образ заграє новими фарбами.

Прислухаємось до себе

У процесі підбору свого стилю важливо прислухатися до своєї інтуїції і самовідчуття. Обраний стиль одягу повинен давати непохитне почуття комфорту. Якщо в якомусь платті або костюмі ви відчуваєте себе королевою, то про моду можна і забути. Привід для покупки - ваше палке бажання володіти цією річчю.

Але стежити за тенденціями моди все-таки варто. Хоча б тому, що це вірний спосіб регулярно вносити в свої луки свіжість і новизну.